עוגות חתונה

עוגות חתונה

עוגות החתונה נחשבות בתרבות המערבית לסמל של איחוד ושיתוף. לאחר טקס החתונה נוהגים לפרוס פרוסה מהעוגה עבור החתן והכלה ולאחר מכן מחלקים ממנה לשאר המוזמנים.
כיום קיים מגוון גדול של עוגות חתונה מעוצבות לבחירה:
ניתן לבחור את טעמי העוגה והקרמים, גובה העוגה, את קוטר הקומות, צורתן, מה יהיה הציפוי החיצוני (קרם או בצק סוכר), צבעי הציפוי והעיטור, פרחים טבעיים או מפוסלים מסוכר, דמויות מפורצלן או מסוכר או בכלל שלט עץ מסוגנן. השמיים הם הגבול.

עוגות חתונה לזוגיות טובה

עוגות החתונה המסורתיות עברו תהפוכות רבות. שינוי אופי החתונות וההתקדמות הטכנולוגית בתחום חומרי הגלם, שדרגו עד מאוד את התוצאה הסופית. בצק הסוכר ושאר התוספות בהן החלו לעשות שימוש בעולם הקונדיטוריה הפכו את עוגות החתונה ליצירות אומנות של ממש.
יש המייחסים לאכילת עוגת החתונה סגולה למציאת זיווג, בדומה ליין ששותים מתחת לחופה.
עוגת החתונה מסמלת את תחילתה של הזוגיות, וכדי להתחיל את הזוגיות על הצד הטוב ביותר בני הזוג מאכילים זה את זה בעוגת חתונה מתוקה.
אצל תמר רגב  בסטודיו תמר על ההר ניתן להזמין עוגות מעוצבות במגוון סגנונות שיתאימו בדיוק לרגע המיוחד שלכם בחתונה, במסיבת הרווקות, מסיבת הרווקים, ערב המקווה ועוד. העוגות כשרות ומגיעות במידת הצורך עם תעודת כשרות חתומה המתקבלת בכל גן ארועים.

יצירות המופת של תמר על ההר

האירוע החגיגי שלכם מתקרב? אל תמתינו לרגע האחרון כדי להזמין עוגה ובר מתוקים. בעונות הבוערות קשה למצוא תאריכים פנויים ואנו אוהבים להקדיש לכל עוגה ושולחן מתוקים את מלוא תשומת הלב. העוגות שלנו נאפות בסמוך למועד האירוע, הן טריות וטעימות וניתן לבחור בטעם העוגה המועדף מתוך מבחר גדול. בר המתוקים נעשה בעבודת יד וכולל עוגיות ממותגות, קאפקייקס במגוון טעמים, קייקפופס, ועוד שלל הפתעות מתוקות. חומרי הגלם בהם אנו משתמשים הינם איכותיים וטריים והתוצאות בהתאם. קו העיצוב הנקי והאלגנטי של תמר על ההר מתאים לכל אירוע ומספק פתרון מושלם המענג את כל החושים.

לפרטים נוספים צרו קשר באתר או בטלפון ותהנו גם אתם מיצירות המופת של תמר על ההר.